Oficjalnie Durarara!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Adminka Kuru

Go down 
AutorWiadomość
Kuru

Kuru


Female Posty : 1
Dołączył/a : 02/05/2014

Adminka Kuru Empty
PisanieTemat: Adminka Kuru   Adminka Kuru Icon_minitime03.05.14 18:47

Wypadałoby powiedzieć o sobie kilka słów, skąd w ogóle się urwałam i skąd taki pomysł. Durarara zainteresowałam się około dwa lata temu. Byłam pod wrażeniem, że powstała tak wspaniała seria jak ta. Ogólnie nie jestem wielką  fanką anime, mangi a Durarara po prostu podbiło moje serce. Strasznie się zawiodłam kiedy zobaczyłam, że polski fandom tej serii już nie istnieje a wszystkie fora są po prostu umarłe. Dlatego też z drugą adminką (jednocześnie moją najlepszą przyjaciółką), postanowiłyśmy coś z tym zrobić. Tak mało osób wie iż Durarara ma swoją kontynuacje w postaci książek. Dlatego też zebrałyśmy swoje siły i pomimo wielu trudności jakimi były np. trudny styl autora, postanowiłyśmy przetłumaczyć wszystkie książki. Dalej jesteśmy w trakcie pracy, którą stopniowo będziemy tu umieszczać.

 Co jeszcze mogę powiedzieć.. hm pochodzę z Warszawy i jestem uczennicą drugiej klasy liceum (osiemnastka rządzi XD). Tak jak już wspomniałam nie zagłębiam się w anime. W Durarara..nie ma postaci której nie lubię. Każda ma swoje dobre jak i złe strony jednak ta, która urzekła mnie najbardziej to Kururi (której też cosplay zamierzam zrobić).

Nie przepadam za yaoi/yuri i tego typu sprawami jednak szanuję poglądy innych. Naprawdę nie wiem co mogę jeszcze o sobie napisać więc dam link do swojego facebooka:

https://www.facebook.com/iza.p.kochanowska
W razie jakichkolwiek pytań, śmiało, nie gryzę c:
Powrót do góry Go down
 
Adminka Kuru
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oficjalnie Durarara!! :: Administracja :: O adminach-
Skocz do: