Oficjalnie Durarara!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 aikido

Go down 
AutorWiadomość
Aikido

Aikido


Female Wiek : 27
Skąd : ze świata umarłych
Posty : 1
Dołączył/a : 17/05/2014

aikido Empty
PisanieTemat: aikido   aikido Icon_minitime17.05.14 22:45

Dzień doooooobry~!

 Pora się przywitać c: także ten, zarejestrowałam się pod nazwą aikido tylko dlatego, że kiedyś je trenowałam a  nie wolno rejestrować się pod nazwą postaci bo gdyby było można zarejestrowałabym się jako Kida c: Tak, jako Kida gdyż Masaomi Kida to moja ukochana postać z Durarara.

 Co mogę o sobie nudnego jeszcze powiedzieć? Jestem nienormalna xD kto mnie zna to wie. Bardzo otwarta na ludzi, miła, zawsze wesoła, pomocna! W ogóle to do wszystkich homofobów..tak jestem homo z wyboru i dobrze mi z tym!  c: także nie przejmuję się zdaniem innych ale je szanuje.

 Ogólnie durarara interesuję się odkąd tylko wyszło anime, czyli jakoś tak od 2010 roku.
Lubię żółty co widać po avatarze xD Mam 18 lat (rocznikowo xD w czerwcu urodziny)

 Dobra ale te informacje nie są ważne, ważniejsze jest to co myślę od Durarara. No i ogólnie to cieszę się, że powstało to forum i wielki szacun dla adminek, kocham was.

<3 *nie podlizuje się*

 Na tyle ile poznałam Durarara to baaardzo nie lubię Aoby gdyż jest to dziecko, które cholernie mnie irytuje, nie lubię takich postaci. Tak to pozostałą część lubię~ Nie przepadam za yaoi, przeszło mi kiedy dorosłam.  Ogólnie tak jak wspomniałam jestem dobrym człowiekiem i jestem milusia i nie bać się mnie~

No, to cześć~!
aikido 2eowmd3
Powrót do góry Go down
 
aikido
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oficjalnie Durarara!! :: Administracja :: Przywitania-
Skocz do: