Oficjalnie Durarara!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Piosenki, które kojarzą się z postaciami

Go down 
AutorWiadomość
Chrome
Informator
Chrome


Female Wiek : 27
Skąd : Warszawa
Posty : 41
Dołączył/a : 02/05/2014

Piosenki, które kojarzą się z postaciami  Empty
PisanieTemat: Piosenki, które kojarzą się z postaciami    Piosenki, które kojarzą się z postaciami  Icon_minitime29.05.14 18:28

Tak jak w tytule. Są piosenki, które z jakiegoś powodu od razu sprawiają, że myślimy o jakąś postać. Może przez tekst albo tak po prostu jakoś. A ja lubię się dowiadywać o tym jak ludzie interpretują piosenki~

Jeśli chodzi o mnie (mogą wystąpić jakieś spoilery):

1. All The Right Moves - OneRepublic

Strasznie kojarzy mi się z Masaomim i Mikado. Po tym jak Kida wrócił do Żółtych, a Mikado zaprzyjaźnił się z Aobą i te wszystkie sprawy z Dollarami. It don't matter what you see/ I know I could never be/ Someone that'll look like you./ It don't matter what you say/ I know I could never fake/ Someone that could sound like you. Troszkę kojarzy mi się z tym, jak Mikado chciał być jak Masaomi. Ponadto Everybody knows, everybody knows where we're going mówi o tym, jak wszyscy widzieli co się działo, tylko ta dwójka nie była w stanie niczego zmienić. Mikado w ogóle był ślepy, natomiast Masaomi nie był w stanie nic zrobić.

2. Declaration Of War - Hadouken


No cóż. Może to wpływy jakiegoś AMV (nie pamiętam już) ale kojarzy mi się z Masaomim, kiedy był liderem gangu. No i po powrocie z wyjazdu.

3. I Don't Wanna Die - Hollywood Undead

Shizuo vs Izaya? Taka ostateczna bitwa między nimi. Am I a man or a beast? It's mother nature at least to zdecydowanie pasuje do Shizuo. Ogólnie zakończenie piosenki raczej wskazuje na wygraną Shizuo, przynajmniej według mnie.

4. Let The Sparks Fly - Thousand Foot Krutch

Ran Izumii <3

5. Levitate - Hollywood Undead

You know I can take you straight to heaven if you let me! You know I, I can make your body levitate if you let me! bez wątpienia chodzi o Izayę~

6. Młody Bóg - Sylwia Grzeszczak

Dokładny opis Izayi xD

7. Poison And Nectar - My Riot

Sytuacja Mikado. To, jak Izaya i Aoba nim manipulują, ale w szczególności Izaya. No i to, jak Mikado się zmienia w ciągu serii.


... Jak widać trochę odechciało mi się pisać z każdą kolejną piosenką xD Poza tym nie pamiętam już wszystkich piosenek. Ale jak sobie przypomnę do dopiszę więcej. I może rozszerzę opisy tych piosenek bo... trochę jednak mało napisałam ^^;
Powrót do góry Go down
https://oficjalniedurarara.forumpolish.com
 
Piosenki, które kojarzą się z postaciami
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oficjalnie Durarara!! :: Durarara!! :: DRRR!!-
Skocz do: