Oficjalnie Durarara!!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Chrome

Go down 
AutorWiadomość
Chrome
Informator
Chrome


Female Wiek : 27
Skąd : Warszawa
Posty : 41
Dołączył/a : 02/05/2014

Chrome  Empty
PisanieTemat: Chrome    Chrome  Icon_minitime03.05.14 19:47

Zacznę może od tego, że mam czasami całkiem dziwny styl mówienia. Powodem tego jest fakt, że uczę się polskiego dopiero od około ośmiu lat. Wcześniej mówiłam wyłącznie po angielsku. Niestety polska gramatyka jest bardzo trudna, z nią mam największe problemy. Ale to nie przeszkadza w tłumaczeniu, kiedy ma się kogoś takiego jak Kuru~ 

Interesuję się Drrr!! tak samo długo jak Kuru, czyli od dwóch lat. Nie ciekawią mnie inne serie anime/ mangi, choć zastanawiam się nad innymi dziełami Narity. Zdarza się, że coś obejrzę, ale zwykle zaczyna mnie nudzić zanim dotrę nawet do połowy. Yaoi i yuri mnie w ogóle nie interesuje, choć lubię patrzeć jak inni interpretują relacje między postaciami. Nie mam ulubionej postaci, każda może mnie zaciekawić, zwłaszcza kiedy ktoś w ciekawy sposób nią gra w rpg. Sama gram najczęściej jako Izaya, Akane i Eijirou. 

Póki co nie mam nic ciekawego do powiedzenia ( ´ ▽ ` ) Można się ze mną skontaktować przez fb, gg albo tumblr. Linki: 
Facebook
Tumblr
GG: 530351
Powrót do góry Go down
https://oficjalniedurarara.forumpolish.com
 
Chrome
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Oficjalnie Durarara!! :: Administracja :: O adminach-
Skocz do: